16 en 17 november wordt bij veilinghuis Dreweatts in Newbury de veiling Weston Hall and the Sitwells: A Family Legacy gehouden. Op de site van het veilinghuis kun je in 3D binnenkijken in Weston Hall en de te veilen stukken op hun oude plek zien. De Sitwells zijn een heel oude Engelse familie, bijzonder is dat Weston Hall in de zeventiende en achttiende eeuw werd nagelaten aan vrouwelijke erfgenames. Weston Hall is recent verkocht en daardoor wordt nu eigendom van vele generaties excentriekelingen verkocht.
In de jaren twintig en dertig was de Hall de plek waar de Bright Young Things hun tijd in de country doorbrachten. De prachtige foto's van Cecil Beaton leggen deze tijd vast.
The Sitwell familie in Renishaw Hall door Cecil Beaton
Slaapkamer
A BOVEY TRACEY WEMYSS WARE PIG, CIRCA 1930-1952
Georgia Sitwell door Cecil Beaton 1927
A VICTORIAN MAHOGANY DAY BED, CIRCA 1880
Cape gedragen door Edith Sitwell
A WHITE AND GREEN PAINTED DOLL'S HOUSE, MID 19TH CENTURY
Gouache Samuel Dixon
De verkleedkist
Zitkamer
Ottomaanse atlas 1804