16 en 17 november wordt bij veilinghuis Dreweatts in Newbury de veiling Weston Hall and the Sitwells: A Family Legacy gehouden. Op de site van het veilinghuis kun je in 3D binnenkijken in Weston Hall en de te veilen stukken op hun oude plek zien. De Sitwells zijn een heel oude Engelse familie, bijzonder is dat Weston Hall in de zeventiende en achttiende eeuw werd nagelaten aan vrouwelijke erfgenames. Weston Hall is recent verkocht en daardoor wordt nu eigendom van vele generaties excentriekelingen verkocht.
In de jaren twintig en dertig was de Hall de plek waar de Bright Young Things hun tijd in de country doorbrachten. De prachtige foto's van Cecil Beaton leggen deze tijd vast.